Odstúpenie od zmluvy

 

Odstúpenie bez udania dôvodu (vrátanie tovaru)

Nevybrali ste si správne? Odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu je u nás možné do 14 dní.

Kedy môžem odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu?

U nás môžete vrátiť každý tovar, ktorý ste si u nás kúpili. Výnimkou je tovar, ktorý bol prispôsobený či vyrobený podľa vašich požiadaviek (napr. vyvŕtanie otvor do drezu)

Ako mám postupovať pri odstúpení od zmluvy bez udania dôvodu?

V lehote 14 dní od doručenia tovaru nám oznámte svoje rozhodnutie odstúpiť od zmluvy. Najvhodnejšou možnosťou je kontaktovať nás online formulárom, ktorý nájdete navrchu stránky alebo na e-mail info@harv.sk alebo na tel. čísle 232 784 684.

Tovar bezodkladne, najneskôr však do 14 dní odo dňa odstúpenia, zašlite na adresu HARV, Generála Svobody 280/24, 73601 Havířov, Česká republika. Pokiaľ ste v súvislosti s uzavretím zmluvy od nás dostali tovar navyše zadarmo („darček“), je potrebné vrátiť aj tento darček.

Kúpnu cenu tovaru vám vrátime najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia. S platbou však môžeme v súlade so zákonom počkať, kým nám tovar nevrátite. V prípade, že odstúpite v prvých 14 dňoch od doručenia tovaru, náleží vám aj náhrada nákladov na dodanie tovaru vo výške zodpovedajúcej najlacnejšiemu ponúkanému spôsobu dodania tovaru.

Kontakty

Všetky otázky týkajúce sa odstúpenia bez udania dôvodu vám radi zodpovieme, ak nás budete kontaktovať na e-maile info@harv.sk alebo na tel. čísle 232 784 684.

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: