Rektifikačné kovanie 807 RV L+P

Kód: D768679
€4,64 / pár €3,83 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Rektifikačné záves 807 RV - pár ľavý + pravý

od talianskeho výrobcu CAMAR

Rektifikačné záves najvyššej triedy, dokonalé spracovanie materiálu zaručuje vysokú pevnosť. Nastavenie skriniek do roviny je vďaka tomuto závesu, ktorý ponúka veľký rozsah rektifikácie, veľmi jednoduché a rýchle. Záves sa montuje pomocou dvoch hmoždiniek do otvoru s priemerom 10 mm a môže byť ešte dodatočne uchytený dvoma vrutmi (odporúčame 4,0 x 30 mm pri hrúbke boku skrinky 18 mm). Samotné nastavenie je vykonávané pomocou dvoch skrutiek na prednej strane závesu.

Záves je určený pre zafrézovanie do korpusu a následnej inštalácii výsuvov, ktorým neprekáža - zo svetlosti skrinky uberá iba 8 mm (4 mm na každej strane)

Ako bezpečnostný prvok závesu slúži systém SECURITE 3D, pri použití bezpečnostného plechu k tomuto závesu nedôjde k nechcenému vyvesenie skrinky, to sa môže stať napríklad pri obývačkové zostavy, ktorá nestojí na zemi, ale je zavesená na stene pomocou tohto závesu.

Sada krytiek je inštalovaná až po montáži a nastavenie závesu, zakryje celý záves a dodá vnútornému priestoru skrinky nerušivý dizajn bez viditeľných skrutiek.

horizontálne nastavenie 19 mm
vertikálne nastavenie 22 mm
nosnosť: 120 kg / ks
materiál: ABS plast a oceľ
sada obsahuje ľavý + pravý záves

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Rektifikačné závesy pre horné skrinky a korpusy
Záruka: 2 roky
Nosnost: 120 kg
Druh: rektifikace

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: