Rektifikačné kovanie 807 XL L+P

Kód: D768684
€16,10 / pár €13,31 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Rektifikačné záves 807 XL - pár ľavý + pravý

od talianskeho výrobcu CAMAR

Rektifikačné záves najvyššej triedy, je určený predovšetkým pre veľmi hlboké zavesené korpusy. Dokonalé spracovanie materiálu zaručuje vysokú pevnosť. Nastavenie skriniek do roviny je vďaka tomuto závesu, ktorý ponúka veľký rozsah rektifikácie, veľmi jednoduché a rýchle. Záves sa montuje pomocou štyroch hmoždiniek do otvoru s priemerom 10 mm a môže byť ešte dodatočne uchytený šiestich vrutmi (odporúčame 4,0 x 30 mm pri hrúbke boku skrinky 18 mm). Samotné nastavenie je vykonávané pomocou dvoch skrutiek na prednej strane závesu.

Ako bezpečnostný prvok závesu slúži systém SECURITE 3D, pri použití bezpečnostného plechu k tomuto závesu nedôjde k nechcenému vyvesenie skrinky, to sa môže stať napríklad pri obývačkové zostavy, ktorá nestojí na zemi, ale je zavesená na stene pomocou tohto závesu.

Sada krytiek je inštalovaná až po montáži a nastavenie závesu, zakryje celý záves a dodá vnútornému priestoru skrinky nerušivý dizajn bez viditeľných skrutiek.

 

horizontálne nastavenie 20 mm
vertikálne nastavenie 18 mm
nosnosť: výrobca neuvádza, materiál závesu je natoľko pevný, že slabé miesta sú stenu alebo korpus skrinky, je preto dôležité pri montáži zvážiť podklad závesného plechu a spôsob montáže do korpusu. U hmoždinky ide o najpevnejší dostupný spoj lamino + kovanie
materiál: ABS plast a oceľ
sada obsahuje ľavý + pravý záves

Dodatočné parametre

Kategória: Rektifikačné závesy pre horné skrinky a korpusy
Záruka: 2 roky
Nosnost: >120 kg
Druh: rektifikace

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: